OK Intencje mszalne

Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 23 kwietnia do 30 kwietnia 2017 r.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 23 kwietnia 2017 r.

7.00 -     Z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie i błog. Boże za wstawiennictwem N.M.P. dla żony i mamy Ka­ta­rzyny ZA­CZEK z okazji 50-tej rocz. urodzin. (ks. Proboszcz)

9.00 -     1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej i św. Patronów, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i da­ry Ducha Św. dla Zuzanny, Julii, Joanny i Jagody. (ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za zdrowie i odebrane łas­ki, z prośbą o błog. Boże i pomoc w zdaniu eg­zaminów ma­turalnych dla córki Dominiki. (ks. KIEDOS)

11.00 -     1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za dar przyjęcia sakramen­tu Eucharystii dla dzieci przystęp. do I Ko­mu­nii św., z prośbą o Boże błog. dla nich i miłość do Pana Jezusa przez całe ich życie. (ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą, zdrowie oraz dary Ducha Św. dla Marioli i Janusza z okazji 20-tej rocznicy ślubu. (ks. KIEDOS)

15.00 –    Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – Godzina Miłosierdzia.

Poniedziałek – 24 kwietnia 2017 r. /Urocz. Św. Wojciecha b-pa i męcz., patrona Polski/

18.00 - 1) O radość wieczną dla + syna Marka NIEMIEC w 36-tą rocz. śmier­ci oraz za ++ dziadków z obojga stron. (ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośba o dalsze dla Beaty i Czesława z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz o opiekę i błogosł. Boże dla ich córki Justyny z okazji 22-giej rocznicy urodzin. (Ks. Kiedos)

18.45 -     Różaniec w intencji parafii, prowadzi I Róża Żywego Różańca.

Wtorek – 25 kwietnia 2017 r. /św. Marka ewangelisty/

12.00 - (W Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach) - Do Opatrzności Bożej przez wstaw. M. Bożej Fatimskiej, z po­dziękowaniem za dar Eucharystii - I Komunię Świętą dla dzieci z parafii N.S.P.J. w Bierach. (ks. Proboszcz)

Środa – 26 kwietnia 2017 r.

9.00 - Do N.S.P.J. przez wstaw. M.B. z prośbą o błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski w je­sieni życia dla seniorów naszej pa­ra­fii. (Ks. Proboszcz)

18.00 -     1) Za + Józefa TUROŃ w VII rocz. śmierci, + żonę Marię oraz ++ z rodziny. (ks. Proboszcz)

2) Za ++ Alojzego i Helenę BADURA i ++ z rodzin BADURA, ZONTEK i JANUSZ. (Ks. KIEDOS)

3) Za + żonę Patrycję ROMASZKO-KUBICA w III rocz. śmierci. (Ks. Gość)

Czwartek - 27 kwietnia 2017 r.

17.30 -    Adoracja Najśw. Sakramentu.

18.00 -     1) Do N.S.P.J., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. dla Bogdana i Anny KURPIK z okazji urodzin. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ rodziców Annę i Karola RUCKI i za ++ z rodziny. (Ks. KIEDOS)

Piątek - 28 kwietnia 2017 r.

18.00 -     1) Do N.S.P.J., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Sabiny FROELICH z okazji urodzin. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ Agnieszkę i Bolesława STROŃSKI i wnuka Adama GRULICH. (Ks. KIEDOS)

20.00 -     ZA PARAFIAN. Msza św. z udziałem młodzieży. (Ks. Proboszcz)

Sobota - 29 kwietnia 2017 r. /Święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy/

19.00 -     Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, błogosł. Boże oraz wza­je­mną miłość na następne lata dla Agnieszki i Rafała CZYŻ z okazji 25-tej rocznicy ślubu. (Ks. Proboszcz)

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 30 kwietnia 2017 r.

7.00 -     Do N.S.P.J. z prośbą o światło i dary Ducha Św. dla córki Moniki przy egzaminach maturalnych i w wyborze dalszej dro­­gi życiowej. (Ks. Proboszcz)

9.00 -     1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ Martę i Jana GRULICH, brata Eugeniusza, Martę i Mieczysława ĆWIKLIK, brata Mieczysława i za ++ dziad­ków. (Ks. KIEDOS)

11.00 -     1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za dar życia, z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i łaskę żywej wiary dla Marii, Hanny KLESZCZ, Zuzanny, Anny SZKORUPA i Kacpra RYSZKA z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu św., a także o błogosł. Boże dla ich rodziców i chrzestnych. (ks. Proboszcz)