Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 16 do 23 grudnia 2018 r.

III NIEDZIELA ADWENTU -  16 grudnia 2018 r.

7.00 - Za + ojca Karola FAJKIS w V rocznicę śmierci, za ++ chrzes­tnych Genowefę i Józefa RUSIN oraz ++ z rodziny. (Ks. Proboszcz)

9.00 - 1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Bożej, z podziękowaniem za dar życia i wszyst­kie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bo­żej i św. Józefa dla ks. prof. Józefa KIEDOSA z okazji urodzin od Parafialnej Rady Duszpasterskiej i wspólnoty „Wieczernik”. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Kazimierza JUSZKIEWICZ w 30-ty dzień po śmier­ci. (Ks. Proboszcz)

3) Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Bożej, z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o Bożą o­pie­kę i zdrowie na dalsze lata z okazji 40-tej rocznicy urodzin. (Ks. KUBECKI)

11.00 - 1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Zdzisława DONOCIK od rodziny ZEMLIK. (Ks. KIEDOS).

Poniedziałek – 17 grudnia 2018 r.

18.00 - Za ++ polecanych w wypominkach. (Ks. Proboszcz)

18.45 - Różaniec za parafię prowadzi V Róża Różańcowa. (Ks. Proboszcz)

Wtorek – 18 grudnia 2018 r.

18.00 - Za żyjących i za ++ z rodzin: PAWLETA, BLAZY, KRUBASIK i KRU­PA. (Ks. Proboszcz)

18.45 - No­­wenna do św. Antoniego. (Ks. Proboszcz)

Środa – 19 listopada 2018 r.

18.00 - 1) Za + Krystynę RASZKA w II rocznicę śmierci. (Ks. Pro­boszcz)

2) W pewnej powierzonej intencji. (Ks. KIEDOS)

Czwartek  - 20 grudnia 2018 r.

17.30 - Adoracja Pana Jezusa i Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji ks. Proboszcza i ks. Wi­tol­da.

18.00 - 1) Za ++ Zofię i Tadeusza PRYMULA oraz ++ z rodziny z obojga stron. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Andrzeja GWIZDOŃ od rodzin MISIŁO i PALUCH. (Ks. Proboszcz)

Piątek - 21 grudnia 2018 r.

18.00 -   1) Za + Józefa MOSKAŁA od kuzynek Geni, Marty i Janeczki. (Ks.­ Proboszcz)

2) Za + Paulinę TOMASIK od Jadwigi ZABILSKIEJ z rodziną o­raz Heleny GREŃ z rodziną. (Ks. KIE­DOS)

18.45 - Nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Sobota - 22 grudnia 2018 r.

18.00 - 1) Do N.S.P.J., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata życia dla Bogumiły OCHODEK z okazji 55-tej rocznicy urodzin. (Ks. KIEDOS)

2) Za + + rodziców Annę i Dominika SUCHY, ++ szwagrów Juliana i Jana, + Franciszkę GAW­LAS oraz za ++ z rodzin: SKRZYŻALA i GREŃ. (Ks. Pro­boszcz)

IV NIEDZIELA ADWENTU - 23 grudnia 2018 r.

7.00 - ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

9.00 - 1) Za ++ rodziców Jana i Franciszkę SUCHY oraz ++ z rodziny. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ Józefa GABZDYL, Piotra OSTAPCZUK, Zbigniewa STRZEL­CZYK, siostrę Emanuelę STA­NIEK oraz ++ z rodziny. (Ks. KIEDOS)

11.00 - Za + Anastazję PARZYK od syna Dominika i wnucząt Sewery­na, Adama, Ewy i Basi. (Ks. KIEDOS)