Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 10 grudnia do 17 grudzień 2017 r.

II NIEDZIELA ADWENTU - 10 grudnia 2017 r.

7.00 -     Za + Agnieszkę MĘDREK oraz ++ z rodzin: MĘDREK, DUŁAWA, WANTULOK, RUTOWICZ, RUDNIK i KŁÓSKA (Ks. ZA­H­RAJ)

9.00 -     1) Za ++ rodziców Franciszkę i Jana SUCHY. (Ks. KIEDOS)

2) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

3) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o uzdrowienie serca, obronę przed atakami złych duchów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz pełne zawierzenie siebie Bogu. (Ks. ZAHRAJ)

11.00 -     1) Za + Mirosława NAGLIK w V rocz. śmierci od żony i córek. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Zofię SUCHY w XXX rocz. śmierci. (Ks. KIEDOS)

3) Za ++ z rodzin FIJAK, BOŻEK i BRZOZOWSKI. (ks. ZAHRAJ)

Poniedziałek – 11 grudnia 2017 r.

18.00 –    1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o u­zdro­wienie serca, obronę przed atakami złych du­chów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz pełne zawierzenie siebie Bogu. (ks. ZAHRAJ)

2) Za ++ polecanych w zaleckach i wypominkach. (Ks. Proboszcz)

18.45 -     Różaniec za parafię - III Róża Różańcowa. (ks. ZAHRAJ)

Wtorek – 12 grudnia 2017 r.

18.00 -     1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o uzdrowienie serca, obronę przed atakami złych duchów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz pełne zawierzenie siebie Bogu. (Ks. ZAHRAJ)

2) Za + męża Teofila UHYŁA w rocznicę śmierci i ++ z rodzin: BRANDYS i UHYŁA. (Ks. Proboszcz)

18.45 -     Nowenna do św. Antoniego. (Ks. Proboszcz)

Środa – 13 grudnia 2017 r. /św. Łucji, dziewicy i męczennicy/

9.00 - Do N.S.P.J., przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i pogodną jesień życia dla se­nio­rów z naszej parafii oraz w intencji ofiarodawców tej Mszy św. (Ks. Proboszcz)

18.00 -     1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o uzdrowienie serca, obronę przed atakami złych du­chów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz pełne zawierzenie siebie Bogu. (ks. KIEDOS)

Czwartek - 14 grudnia 2017 r. /św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora K-ła/

17.30 -     Adoracja Najśw. Sakramentu.

18.00 -     1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o uzdrowienie serca, obronę przed atakami złych duchów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz pełne zawierzenie siebie Bogu. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Józefa GAŃCZARCZYK od szwagra Stanisława z rodziną i Ani JASZCZUROWSKIEJ. (Ks. Proboszcz)

Piątek - 15 grudnia 2017 r.

18.00 -     1) Za + Emilię MADZIA od rodzin: SOBEL, WACH, NIEMCZYK i SZEWCZULAK. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Alojzego BŁAHUT od siostry i rodziny STANIEK. (Ks. KIEDOS)

18.45 -     Nabożeństwo Bożego Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

20.00 -     Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o u­zdro­wienie ser­ca, obronę przed atakami złych duchów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz peł­ne zawierzenie siebie Bogu. (Ks. ZAHRAJ)

Sobota - 16 grudnia 2017 r.

18.00 -     1) Do N.S.P.J., przez wstaw. Matki Bożej i św. Józefa, z podzięk. za dar życia, łaskę wiary i sakrament kapłaństwa oraz wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Bożą w dalszym życiu dla Ks. prof. Józefa KIEDOSA z okazji dzisiejszych urodzin. (Ks. KIEDOS)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Niepokalanej w int. Anny, z prośbą o uzdrowienie serca, obronę przed atakami złych duchów, żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz pełne zawierzenie siebie Bogu. (Ks. Proboszcz)

III NIEDZIELA ADWENTU - 17 grudnia 2017 r.

7.00 -     Za + ojca Karola FAJKIS w IV rocznicę śmierci. (Ks. Proboszcz)

9.00 -     1) Za ++ rodziców Helenę KUBACZKA w XXI rocznicę śmierci, męża Karola oraz ++ z rodziny PALUCH. (Ks. KIEDOS)

2) Za ++ Martę i Jana GRULICH w rocznicę śmierci, + brata Eugeniusza i ++ dziadków. (Ks. Proboszcz)

11.00 -     1) ZA PARAFIAN. (ks. Proboszcz)