Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 13 do 20 stycznia 2019 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 stycznia 2019 r.

7.00 -   ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

9.00 - 1) Za ++ dziadków Stefanię i Teodora WALICZEK, Józefa SOJKA, Marie i Antoniego BŁACHUT, Lu­cy­nę SA­PU­­ŁA-BŁA­CHUT, Leopolda SUCHY oraz Wandę i Teofila PŁA­CH­CIOK, Joannę PODŻORSKI, Andrzeja OLSZO­W­SKI, Kazimierza TRACZ i dusze w czyśćcu cierpiące. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Józefa KRAL i ++ z rodziny. (Ks. KIEDOS)

11.00 - 1) Do Op. Bożej przez wstaw. Matki Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i dary Ducha Św. dla syna Marcina z okazji 18-tych urodzin. (Ks. KIEDOS)

2) Do N.S.P.J. z prośbą o błog. owoce Kolędy dla rodzin z ul. Las­­ko­wej. (Ks. Pro­boszcz)

Poniedziałek – 21 stycznia 2019 r. /św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy/

9.00 - Do N.S.P.J. z prośbą o błog. owoce Kolędy dla rodzin z ul. Łukowej. (Ks. Pro­boszcz)

18.00 - Za ++ rodziców Marię i Antoniego BŁACHUT, Zygmunta PIWOŃ oraz ++ dziadków. (Ks. KIEDOS)

Wtorek – 22 stycznia 2019 r.

9.00 - Za ++ Marię i Wiktora SOCHA, Alfreda TUROŃ, ks. Adama ŁAPUSZEK i jego ++ rodziców Alfredę i Zbigniewa. (Ks. Pro­boszcz)

9.45 -   Nowenna do św. Antoniego.

Środa – 23 stycznia 2019 r.

9.00 - Do N.S.P.J. z prośbą o błog. owoce Kolędy dla rodzin z ul. Świerkowej i Szkolnej. (Ks. Proboszcz)

18.00 - Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Bożej, z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla ro­dzi­ny BADURA. (Ks. KIEDOS)

Czwartek  - 24 stycznia 2019 r. /św. Franciszka Salezego, biskupa i d-ra K-ła/

9.00 - Do N.S.P.J. z prośbą o błog. owoce Kolędy dla rodzin z ul. Szkolnej. (Ks. Pro­boszcz)

17.30 - Adoracja i Koronka w intencji ks. Proboszcza i ks. Witolda.

18.00 - 1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej w intencji rodzin ZBIEG i HOLEKSA, z podzięk. za otrzymane łaski w mi­nio­nym roku, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę w nowym roku oraz o dary Ducha Św. i opiekę Anio­łów Stróżów dla Bartusia i Lenki. (Ks. KIEDOS)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski w starym roku, z prośbą o Boże błog., o­pie­kę Anioła Stróża i zdrowie w nowym roku dla rodzin MOSKAL i GLAJC. (Ks. KUBECKI)

Piątek - 25 stycznia 2019 r. /święto Nawrócenia św. Pawła/

9.00 - Do N.S.P.J. z prośbą o błog. owoce Kolędy dla rodzin z ul. Leśnej i Jodłowej na Świętoszówce oraz ulicy Ro­tuz i ul. Spor­towej, których odwiedzę w sobotę. (Ks. Pro­boszcz)

18.00 - 1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej i św. Józefa, z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdro­­wie i Boże błog. dla rodzin WALICZEK, SOJKA, SUCHY i GLOS. (Ks. KIEDOS)

2) Do Op. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla syna Marka z okazji 20-tych urodzin. (Ks. KUBECKI)

Sobota - 26 stycznia 2019 r. /św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa/

18.00 - 1) Za + męża Józefa SUCHY, ++ rodziców, rodzeństwo i ++ z rodzin SUCHY, SZULIK, GAJDA i ZMIERTKA. (Ks. KIE­DOS)

2) Za + Olgę ĆMOK w IV rocznicę śmierci. (Ks. Pro­boszcz)

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 27 stycznia 2019 r.

7.00 -   Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za zdrowie, opatrzność i odebrane łaski w minionym roku, z proś­bą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny NIEMIEC, ZACZEK, KUKARAS i WRONA. (Ks. Pro­boszcz)

9.00 - 1) Za ++ Marie i Antoniego BŁACHUT, Leopolda POLOK, Zygmunta PIWOŃ, Jana WALICZEK i ++ z rodzin WA­LICZEK, NIEDZIELA i ZONTEK. (Ks. KIEDOS)

2) Za ++ dziadków Joannę i Ludwika MAŁYSZ, Agnieszkę i Józefa GREŃ, Zofię i Karola BURIAN oraz Lud­mi­łę i Franciszka KNOBLOCH. (Ks. Proboszcz)

11.00 - 1) W intencji dziecka (Aleksandra, Dorota SUCHY) przyjmującego Chrzest Św. (Ks. Proboszcz)