OK Intencje mszalne

Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 18 czerwca do 25 czerwca 2017 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 czerwca 2017 r.

7.00 -   1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ rodziców Katarzynę i Jana MORAWIEC oraz za ++ z rodziny. (Ks. CZADER)

9.00 -   1) Za ++ rodziców Martę i Alojzego GŁOWACKI, ++ Helenę, Franciszka, Kazi­mierza BIESOK, Zofię MRÓWKA oraz ++ z rodzin: GŁOWACKI, DANEL, HEROK, POMPER i SZCZERBOWSKI. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ rodziców Józefa i Alojzję BASZCZYŃSKI, ich ++ synów i za + Józefa  ŚWIDEREK. (Ks. KIEDOS)

3) Za + Józefa GAŃCZARCZYK od małżonki Marii. (Ks. CZADER)

4) Za + Czesława MACIEJOWSKIEGO od Janiny MACIEJOWSKIEJ z rodziną. (Ks. KUBECKI)

11.00 -   1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M.B. z podzięk. za dar życia, powołanie kapłańskie i wszelkie łaski, z prośbą o łaskę umocnienia i zdro­wia, opiekę Bożą, siły do dźwigania krzyża choroby i Boże błog. dla Ks. prof. Józefa KIEDOSA z okazji 50-tej rocz. święceń kap­łańskich. (ks. KIEDOS)

2) Za ++ Józefa GABZDYL, Piotra OSTAPCZYK, Zbigniewa STRZEL­CZYK, oraz za + siostrę Emanuelę STANIEK. (Ks. Proboszcz)

3) Za + Mirosława NAGLIK od córek. (Ks. KUBECKI)

4)  W podanej intencji przez ks. prof. Józefa (Ks. SOPICKI)

5) Za + Zofię KOŻUCH od sąsiadów 248. (Ks. GRZEGORZEK)

6) Za + Ludwika BIEL od rodziny MAKOWSKICH. (Ks. GRZESIK)

15.00 -   Nabożeństwo eucharystyczne i czerwcowe.

Poniedziałek – 19 czerwca 2017 r.

18.00 – 1) Za ++ dziadków Anielę i Józefa MADZIA, Stefanię i Wiktora KUŚ oraz za + Aniele ROJCZYK. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Alojzego PARZYK,  + syna Franciszka, ++ rodziców Karola i Zofię BURIAN oraz za ++ z rodzin: DUTKA, KNOBLOCH, BEDNORZ i za du­sze w czyśćcu cierpiące. (ks. KIEDOS)

17.30 -   Nabożeństwo eucharystyczne, czerwcowe i różaniec - VIII Róża Żywego Różańca.

Wtorek – 20 czerwca 2017 r.

8.00 - Za ++ Alojzję, Franciszka i Jana SOCHA. (ks. Proboszcz)

8.45 -   Nabożeństwo eucharystyczne, czerwcowe i nowenna do św. Antoniego.

Środa – 21 czerwca 2017 r. /św. Alojzego GONZAGI zakonnika/

9.00 - W intencji seniorów o zdrowie i pogodną jesień życia. (ks. Proboszcz)

18.00 -   1) Za + Władysława GŁUSZKO w X rocznicę śmierci od syna z rodziną. (ks. Proboszcz)

2) Za ++ Jana i Marię MOSKAL, + synową Marię, ++ dziadków z obojga stron oraz za ++ z rodzin: MOSKAL, KORDELA i za dusze, które potrzebują modlitwy. (ks. KIEDOS)

18.45 -   Nabożeństwo eucharystyczne i czerwcowe

Czwartek, 22 czerwca 2017 r.

18.00 -   1) Za ++ rodziców Stefanię i Adama JANAS, ++ dziadków z obojga stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Alojzję SUCHY od rodziny MUZYK. (Ks. KIEDOS)

18.45 -   Nabożeństwo eucharystyczne i czerwcowe.

Piątek - 23 czerwca 2017 r. /Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa/

8.00 - ZA PARAFIAN (w kościele na Świętoszówce).

16.30 - W intencji nowoprzyjętych członków Arcybractwa Straży Honorowej N.S.P.J. w Bierach. (ks. Proboszcz)

18.00 -   1) Za ++ ojców: Jana BIELĘ i Aleksandra GLASER oraz za + Leopoldynę BIELA w rocznicę śmierci. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ Helenę i Alojzego BADURA i za ++ z rodziny oraz za ++ Stefanię i An­to­niego SOSNA i za ++ z tej rodziny. (Ks. KIEDOS)

18.45 -   Nabożeństwo eucharystyczne, czerwcowe.

Sobota - 24 czerwca 2017 r.  /Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela/

17.00 - Do Op. Bożej przez wstaw. Jana Chrzciciela, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Św. dla ks. Jana FROELICH z okazji imienin od P.R.D. i wspólnoty „Wieczernik”. (Ks. Proboszcz)

18.30 -   Nabożeństwo czerwcowe.

19.00 -   1) Za + Annę SOBEL w III rocz. śmierci i za + męża Józefa. (Ks. Proboszcz)

2) Do Op. Bożej z podzięk. za łaskę sakramentu małżeństwa, z prośbą o błog. Bo­że dla rodziców i chrzestnych, jako podzięk. za dar ży­cia, wiarę i wychowanie od nowożeńców Marcina i Karoliny TOMASIK. (Ks. KIEDOS)

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 czerwca 2017 r. ODPUST PARAFIALNY

7.00 -   1) Za + ojca Józefa KNOBLOCH, + żonę Helenę, córkę Małgorzatę, synów: Franciszka, Wincentego i Antoniego, + synową Annę i ++ zię­ciów Janów. (Ks. Proboszcz)

2) Do Op. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i miłość wzajemną dla małżonków Beaty i Tomasza SUCHY z ok. X rocz. ślubu. (Ks. KIEDOS)

3) Za + Jana CZYŻ od rodzin SOCHA, KRZYWOŃ. (ks. KUBECKI)

11.00 -   1) ZA PARAFIAN . (ks. KIEDOS)

2) Za dobrodziejów parafii. (Ks. Proboszcz)

3) Za ++ Parafian. (ks. KUBECKI)

15.00 -   Nieszpory odpustowe i nabożeństwo czerwcowe.