Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 15 do 022 lipca 2018 r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA -  15 lipca 2018 r.

7.00 - 1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ rodziców Annę i Dominika SUCHY, szwagra Juliana oraz chrzestnych i dziadków z obojga stron. (Ks. ZAHRAJ)

9.00 - 1) Za ++ Erwina i Krzysztofa SUCHY, Jadwigę i Stanisława KARUT oraz ++ dziadków z obu stron. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Eugeniusza MENDREK w VII rocznicę śmierci. (Ks. ZAHRAJ)

11.00 - 1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o zdrowie, Boże błog. oraz ży­wą wiarę dla Amelii, Martyny GRULICH z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu św. (Ks. ZAHRAJ)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z prośbą o pomyślny i bezpieczny przebieg żniw na gospodarstwie Mar­ka i Jadwigi FROELICH w Grudyni. (Ks. Proboszcz)

3) Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Najświętszej, z podzięk. za wszelkie łaski, z prośbą o dalszą pomoc i o­pie­kę dla Krzysztofa z okazji 60-tej rocznicy urodzin od żony i dzieci. (Ks. KIEDOS)

Poniedziałek – 16 lipca 2018 r. /Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel/

18.00 - 1) Za + Bogumiłę UCHYŁA od siostry Genowefy z rodziną. (ks. ZAHRAJ)

2) Za + Barbarę GWIZDOŃ od brata Kazimierza z rodziną. (ks. Proboszcz)

3) Za + Stefana JANAS od Alicji i Mariana KRUPIŃSKICH z Jasienicy. (Ks. KIEDOS)

18.45 - Różaniec za parafię - prowadzi III Róża.

Wtorek – 17 lipca 2018 r.

8.00 - 1) Za + Jana CZYŻ od Doroty i Grzegorza TUROŃ. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Henryka MADZIA od rodziny KNOBLOCH. (ks. ZAHRAJ)

8.45 - No­­wenna do św. Antoniego.

Środa – 18 lipca 2018 r.

18.00 - 1) Za + Paulinę TOMASIK od kuzynki Wiktorii z Górek. (Ks. ZAHRAJ)

2) Za + Martę MADZIA, + męża Józefa, + syna Piotra, + zięcia Zdzisława. (Ks. Proboszcz)

3) Za + Edwarda SZIMKE od kolegów Olka i Ludwika z rodzinami. (Ks. KIEDOS)

Czwartek - 19 lipca 2018 r.

17.30 - Adoracja Najśw. Sakramentu i Koronka za naszego Ks. Proboszcza.

18.00 - 1) Za + Elżbietę KNOBLOCH od rodzin Zofii, Marii i Kazimierza DUTKA i od rodziny WŁOCH. (Ks. KIEDOS)

2) Za ++ Marię, Julię i Jana ISKRZYCKI, + męża Karola FAJKIS oraz ++ Genowefę i Józefa RUSIN. (Ks. Proboszcz)

3) Za + Bogumiłę UCHYŁA od sąsiadów PYKA i WALICZEK. (Ks. ZAHRAJ)

Piątek - 20 lipca 2018 r.

18.00 - 1) Do Opatrz. Bożej przez wstaw. M. B. Częstochowskiej, z podzięk. za łaski odebrane, z prośbą o zdrowie, o­piekę i błog. Boże dla rodziny BRANDYS (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Boskiej i Anioła Stróża, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opie­­­­­­­­kę, zdrowie i dary Ducha Św. dla Joli SUCHY z okazji 9-tych urodzin oraz o błog. Boże dla jej rodziców i chrzes­­tnych. (Ks. ZAHRAJ)

3) Za + Barbarę GWIZDOŃ od Janiny MACIEJOWSKI. (Ks. KIEDOS)

SOBOTA - 21 lipca 2018 r.

18.00 - 1) Za ++ rodziców Alojzego i Emilię SUCHY, ++ dziadków, Marię MACIEJCZEK trzech mężów, ++ z rodzin SUCHY i GRUSZCZYK Iza + brata Roberta. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Marka SZYMALA w VI rocznicę śmierci. (Ks. Proboszcz)

3) Za + Stefana JANAS od koleżanek i kolegów Wydziały P-1 Fabryki Pił i Narzędzi Wapienica. (Ks. ZAHRAJ)

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA -  22 lipca 2018 r.

7.00 - Za + Urszulę HALE, ++ Józefa, Jadwigę, Marię, Stanisława, Romana, Ludwika MOJŻYSZEK, ++ Teresę i Ro­ma­­na STOKŁOSA, Tadeusza FILAPEK i ++ z rodzin MOJŻYSZEK i ŚWIATŁOCH. (Ks. ZAHRAJ)

9.00 - 1) Za + Henryka MADZIA od chrześniaczki Joli POLOK z rodziną. (Ks. KIEDOS)

2) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

11.00 - 1) Za + męża, ojca i dziadka Bolesława SOJKA w rocznicę śmierci, ++ rodziców z obojga stron, ++ rodzeń­stwo i ++ z rodzin: SOJKA, PYKA oraz za + Zofię WOJTOŃ. (Ks. Proboszcz)