Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 20 do 27 maja 2018 r.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO -  20 maja 2018 r.

7.00 - Za ++ Dominika GRULICH, rodziców z obojga stron i ++ z rodzin: GRULICH, SUCHY, ZAMARSKI, ISKRZYCKI i SZCZERBOWSKI. (Ks. ZAHRAJ)

9.00 - Do NSPJ przez wstaw. Św. Rity, z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o błogosł. Boże, zdrowie i dary Ducha Św. dla córek, Magdaleny i Marceliny z okazji urodzin. (Ks. Kie­­dos)

2) Za + Helenę PISZCZAŁKA w 18-tę rocznicę śmierci, ++ męża Jerzego, dziadków z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące. (Ks. ZAHRAJ)

11.00 - 1) Do NSPJ z podzięk. za dar wiary i życie Eucharystią, z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. dla dzieci z okazji I-szej rocznicy Komunii św. (Ks. ZAHRAJ)

2) Za ++ Zofię i Franciszka SOJKA, ich ++ dzieci oraz ++ Emilię i Józefa PYKA i + Zofię WOJTOŃ. (Ks. Kiedos)

3) ZA PARAFIAN (Ks. Proboszcz)

15.00 - Nabożeństwo majowe.

Poniedziałek – 21 maja 2018 r. / święto NMP Matki Kościoła/

18.00 - 1) Za ++ Helenę i Alojzego BADURA, Marię i Józefa TUROŃ i ++ z rodzin: BADURA, JANUSZ, TUROŃ, WIŚNIOWSKI i SOCHA. (ks. ZAHRAJ)

2) Za + Grażynę FILUŚ w II-gą rocznicę śmierci i za + Zygmunta WACH.. (ks. KIE­DOS)

3) Za + Elżbietę KNOBLOCH od IV Róży Różańcowej. (Ks. Proboszcz w pokoju)

18.45 - Majowe i różaniec - prowadzi IV Róża Żywego Różańca.

Wtorek – 22 maja 2018 r. /św. Rity z Cascii/

8.00 - Za + wujka Edwarda SZIMKE od Agnieszki i Krzysztofa SKORUPA. (ks. ZAHRAJ)

8.45 - Majowe i no­­wenna do św. Antoniego.

Środa – 23 maja 2018 r.

18.00 - 1) Do NSPJ przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za dar życia i wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i dary Ducha Św. w codziennym życiu i posłudze kapłańskiej dla Ks. Witolda ZAHRAJ w dniu urodzin od Parafialnej Rady Duszpasterskiej, wspólnoty „Wieczernik” i Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ z naszej parafii. (Ks. ZAHRAJ)

2) Za + Annę MŁYNARCZYK i ++ z rodzin: MŁYNARCZYK, PIECHOTA, SZYMALA, BIELECCY i ZAWADA. (Ks. Kiedos)

18.45 - Nabożeństwo majowe.

Czwartek - 24 maja 2018 r. /święto Jezus Chrystusa Najwyższego Kapłana/

17.30 - Adoracja Pana Jezusa i Koronka do Bożego Miłosierdzia w int. ks. Jana

18.00 - 1) Za ++ Emilie i Wiktora CZUDEK, Annę i Stanisława KLESZCZ oraz Helenę i Roberta KOENIG. (ks. KIE­DOS)

2) Do Opatrzności Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośba o błogosł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Martyny z okazji urodzin. (Ks. ZAHRAJ)

18.45 - Nabożeństwo majowe .

Piątek - 25 maja 2018 r.

18.00 - 1) Za + Jana PISZCZEK w I roczn. śmierci. (Ks. ZAHRAJ)

2) Za + mamę Elżbietę MOSKAŁA z okazji Dnia Matki oraz za ++ dziadków SOLICH i MOSKAŁA od dzieci. (Ks. Kiedos)

3) Do NSPJ z prośbą o błogosł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Łucji SUCHY. (Ks. Gość)

18.45 - Nabożeństwo majowe i nowenna do Opatrzności Bożej.

SOBOTA - 26 maja 2018 r. /św. Filipa Nereusza, prezbitera/

18.00 - 1) Za + Jana PISZCZEK w I roczn. śmierci. (Ks. ZAHRAJ)

18.45 - Nabożeństwo majowe i nowenna do Opatrzności Bożej.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ -  27 maja 2018 r.

7.00 - Za + Elżbietę KNOBLOCH od współpracowników syna Tadeusza z wydziału Śrubarnii PAGET MEBLE. (Ks. ZAHRAJ)

9.00 - 1) Za ++ rodziców Annę i Karola SUCHY, Helenę i Franciszka BIESOK i ++ z rodziny SUCHY i BIESOK. (Ks. ZAHRAJ)

11.00 - 1) Do NSPJ przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za zdrowie i opiekę Bożą dla taty Henryka w 89-tą roczn. urodzin oraz o bł. Boże dla rodzin WASZEK, MADZIA i JARZYNA. (Ks. Kiedos)

2) Do NSPJ przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i dary Ducha Św. dla córki Martyny z ok. 13-tych urodzin.

15.00 - Nabożeństwo majowe i nowenna do Opatrzności Bożej.