OK Intencje mszalne

Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 19 marca do 26 marca 2017 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 19 marca 2017 r.

7.00 - Za ++ Annę i Józefa SOBEL i dziadków z obojga stron. (Ks. Proboszcz)

9.00 -     1) Za + Antoniego BŁACHUT, ++ żony Marię i Lucynę SAPUŁA-BŁA­CHUT, ++ siostrę Annę, brata Augustyna, szwagrów A­lojzego i Stanisława, ++ rodziców i + szwagierkę Martę BŁACHUT. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ braci Karola i Andrzeja RAK, ++ rodziców oraz ++ z rodzin RAK, GRUSZCZYK, SZYMALA, FICEK i HEROK (Ks. KIEDOS)

11.00 -     1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Józefa GAŃCZARCZYK i ++ z rodziny. (Ks. KIEDOS)

15.00 -     GORZKIE ŻALE i kazanie pasyjne.

PONIEDZIAŁEK – 20 marca 2017 r. Urocz. Św. Józefa, oblubieńca N.M.P.

18.00 -     1) Do Op. Bożej, z podzięk. za łaski otrzymane, z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Patrona w dalszym życiu dla ks. prof.. Józefa KIEDOS z okazji imienin. (ks. Pro­­boszcz)

2) Za + męża Jana PARZYK w V rocz. śmierci od żony z dziećmi oraz za ++ z rodzin BRYŁA, WOLANIN, PARZYK i CZER­­­­WIEŃ. (ks. KIEDOS)

19.00 -     Różaniec w intencji parafii - prowadzi VII Róża Żywego Różańca.

WTOREK – 21 marca 2017 r.

8.00Do Op. Bożej, z podzięk. za szczęśliwy przebieg operacji, z prośbą o powrót do pełni sił i zdrowia dla ks. Jana FROELI­­­CHA od pani MICHALIK. (Ks. Proboszcz)

8.45 -     Nowenna do św. Antoniego.

ŚRODA – 22 marca 2017 r.

18.00 -     1) Za + męża Józefa SOJKA, ++ rodziców, ++ dzieci, zięciów, synowe i + Zofię WOJTOŃ. (Ks. Proboszcz)

2) Za + męża Alojzego PARZYK, + syna Franciszka, ++ rodziców Karola i Zofię BURIAN i dusze w czyśćcu cierpiące. (ks. KIEDOS)

CZWARTEK – 23 marca 2017 r.

17.30 -    Adoracja Najśw. Sakramentu.

18.00 -     1) Za + mamę Zofię GRUBARCZYK w VI rocz. śmierci i za + Bronisława GRUBARCZYK. (ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze, bł. Boże, zdrowie i światło Ducha Św. w nauce i w wy­bo­rze dalszej dobrej drogi życia dla synów Pawła i Szymona BŁACHUT z ok. urodzin. (ks. KIEDOS)

PIĄTEK – 24 marca 2017 r.

17.00 -     Droga Krzyżowa.

18.00 -     1) Za + Wiktora CZYŻ z ok. XXI rocznicy śmierci od rodziny CZYŻ. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Ludwika BIEL od rodziny Emanuela i Haliny MOLL. (ks. KIEDOS)

SOBOTA – 25 marca 2017 r. Urocz. Zwiastowania Pańskiego

17.00 - Za + Zofię KOŻUCH od Teresy SZCZOTKA i Agaty ZDEB z Bielska Białej. (Ks. Proboszcz)

19.00 –    1) Za ++ Mariannę i Stanisława KOT, córkę Janinę, wnuczkę Annę oraz ++ z rodziny z obu stron. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Jana CZYŻ od Beaty i Grzegorza KAPIAS z rodziną. (Ks. KIEDOS)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU -  26 marca 2017 r.

7.00 -     Za ++ rodziców Władysławę i Józefa KARPIEL i ++ dziadków z obu stron. (Ks. Proboszcz)

9.00 -     1) Za + męża Eugeniusza, + Ludwika GRUSZKA, ++ rodziców Stefanię i Franciszka GRUSZCZYK, Pawła i Marię MEN­DREK oraz ++ dziadków z obu stron . (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ rodziców Helenę KUBACZKA w XXI rocz. śmierci, męża Karola oraz ++ z rodziny PALUCH. (ks. Kiedos)

11.00 -     1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. z podzięk. za dar życia, z prośbą o łaskę żywej wiary dla dzieci oraz o błog. Boże z okazji I rocz. Chrztu św. dla Tadzia. (ks. KIEDOS)

15.00 -     GORZKIE ŻALE i kazanie pasyjne.