OK Intencje mszalne

Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 20 sierpnia do 27 sierpnia 2017 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 sierpnia 2017 r.

7.00 -    Za + Julię RUTOWICZ oraz ++ z rodzin: RUTOWICZ, RUDNIK, KŁÓSKA, MĘDREK, DUŁAWA i WANTULOK. (Ks. Proboszcz)

9.00 -   1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w posłudze kapłańskiej dla ks. prof. Józefa KIEDOS z ok. Jubileuszu od parafian z Dębowca koło Skoczowa. (Ks. KIEDOS)

11.00 -   1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Anioła Stróża, z prośbą o zdrowie, łaskę wiary, Boże błog., mądrość życiową i dary Ducha Św. dla Doriana z okazji urodzin i potrzebne łaski dla rodziców. (ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodzin WASZEK i MADZIA. (Ks. KIE­DOS)

Poniedziałek – 21 sierpnia 2017 r. /św. Piusa X, papieża/

18.00 Za + mamę Annę KUCZ w rocznicę śmierci, za ++ ojca Władysława i brata Wiesława oraz ++ z rodziny JA­KU­BIEC. (Ks. KIEDOS)

18.45 -   Różaniec za parafię - VII Róża Różańcowa.

Wtorek – 22 sierpnia 2017 r. /N.M.P. Królowej/

8.00 - Za + Władysława ŚLEZIAK od Iwony i Bernadety. (ks. KIEDOS)

8.30 -   Nowenna do św. Antoniego.

Środa – 23 sierpnia 2017 r.

18.00 -   Za + Ludwika BIEL od Parafialnej Rady Duszpasterskiej. (Ks. KIEDOS)

Czwartek - 24 sierpnia 2017 r. /święto św. Bartłomieja, Apostoła/

17.30 -   Adoracja Najśw. Sakramentu.

18.00 -   Za ++ rodziców Zofię i Franciszka SOJKA, ++ dzieci, + mamę Annę WRÓBEL i + Zofię WOJ­TOŃ. (Ks. KIEDOS)

Piątek - 25 sierpnia 2017 r.

18.001) Za + Leopolda SUCHY. (Ks. Proboszcz)

2) O bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jarosława KORZUS z okazji 40-tej rocznicy urodzin i wszelkie łas­ki dla jego rodziny. (Ks. KIEDOS)

Sobota - 26 sierpnia 2017 r. /Uroczystość NMP Częstochowskiej/

11.00 -   Do Op. Bożej przez wstaw. M.B. Częstochowskiej i św. Jana Vianney`a, z podzięk. za dwa lata posługi pro­bosz­czo­wskiej w naszej parafii, z prośbą o bł. Boże, światło i dary Ducha Św., dobre zdrowie i siły dla ks. Ja­na FROELICHA na dalsze lata służby wg planów Bożej Opatrzności. (Ks. Proboszcz)

17.00 -  Za dusze w czyśćcu cierpiące. (Ks. Proboszcz)

19.00 -   1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla Anny NIE­MIEC z okazji 70-tych urodzin oraz dla rodziców Anny i Jana z okazji 50-tej rocznicy ślubu. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Roberta CHRUSZCZ od chrześniaczek Ali i Beaty z rodzinami. (Ks. KIEDOS)

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 27 sierpnia 2017 r.

7.00 -    Za + Emilię MADZIA od córek z rodzinami. (Ks. Proboszcz)

9.00 -    1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla wnu­ków Antosia i Stasia i ich rodziców. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Zofię WACH w 30-tą rocznicę śmierci, za jej ++ siostry i ++ braci z rodzinami od siostrzeńca. (Ks. KIE­DOS)

11.00 – 1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)