Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 23 do 30 września 2018 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA -  23 września 2018 r.

7.00 - Za + męża Zdzisława DONOCIK od żony Genowefy z dziećmi i wnukami. (Ks. ZAHRAJ)

9.00 - 1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Bożej z podzięk. za odebrane łaski, z proś­bą o dalszą opiekę, zdrowie i błog. Boże dla Ryszarda z okazji urodzin. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ Jadwigę, Stanisława KARUT, Erwina, Krzysztofa SUCHY oaz za ++ dziadków z obojga stron. (Ks. ZAHRAJ)

11.00 - 1) Za + Apolinarego MOCZAŁA w 30-ty dzień po śmierci. (Ks. ZAHRAJ)

2) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

Poniedziałek – 24 września 2018 r. /święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku Białej/

18.00 - 1) Za ++ Mariannę i Jana MADZIA i ich ++ rodziców oraz + siostrę Eugenię SUCHY. (Ks.­ ZAHRAJ)

2) Za + Józefa MOSKAŁA od brata Pawła. (Ks. Pro­boszcz)

18.45 - Różaniec za parafię prowadzi III Róża Różańcowa.

Wtorek – 25 września 2018 r.

8.00 - 1) Za + Edwarda SZIMKE od Marka i Barbary SZIMKE z Rudzicy. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Stefana JANAS od brata Stanisława z bratankiem Łukaszem. (Ks. ZA­HRAJ)

8.45 - No­­wenna do św. Antoniego.

Środa – 26 września 2018 r. /Świętych Kosmy i Damiana, męczenników/

18.00 - 1) O radość wieczną dla śp. Urszuli HALE. (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie z okazji 85-tej rocznicy urodzin. (Ks. KIEDOS)

Czwartek  - 27 września 2018 r. /św. Wincentego a Paulo, prezbitera/

17.30 - Adoracja Najśw. Sakramentu i Koronka w int. Ks. Proboszcza.

18.00 - 1) Do Opatrzności Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o błogosł. Boże, zdrowie i potrzebne łas­ki dla rodziny RÓWNIEWSKICH, PASTERNY i SZCZERBOWSKI. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Elżbietę KNOBLOCH od sąsiadów Janiny i Ludwika SUCHY z rodziną. (Ks. Pro­boszcz)

Piątek - 28 września 2018 r. /św. Wacława, męczennika/

18.00 - 1) Za + Henryka MADZIA od rodziny TROMBALA. (Ks. ZAHRAJ)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę dla Karoliny i Dawida HOLEKSA z okazji V-tej rocznicy ślubu oraz o dary Ducha Św. dla Bartusia z okazji urodzin i o szczęśliwe rozwiązanie dla Ka­ro­li­ny. (Ks. Proboszcz)

3) Za + Paulinę TOMASIK od Ireny i Piotra KRZUŚ z Górek Wielkich. (Ks. KIEDOS)

Sobota - 29 września 2018 r. /Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała/

13.00 - Ślub rzymski: CHRUSZCZ - WACH. (Ks. Proboszcz)

18.00 - 1) O radość wieczną dla + Gertrudy RAK, ++ męża Franciszka, ++ synów: Karola i Andrzeja, oraz za ++ z rodzin: RAK, GRUSZCZYK, SZYMALA, FICEK i HEROK. (Ks. KIE­DOS)

2) Za ++ rodziców Antoninę i Franciszka KAMIŃSKI, ++ z rodzin LACH i KAMIŃSKI oraz za ++ Józefa POLAK, Ryszarda i Jana KAMIŃSKI. (Ks. Proboszcz)

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA -  30 września 2018 r.

7.00 - 1) Z a + Zdzisława DONOCIK w 30-ty dzień po śmierci. (Ks. ZAHRAJ)

2) Za + Barbarę GWIZDOŃ od rodziny MISIŁO. (Ks. KUCHEJDA)

9.00 - 1) Za + Kazimierza HARATYK w I-szą rocznicę śmierci. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Apolinarego MOCZAŁA od sąsiadów: GRULICH, KURPIK, WALICZEK, SUCHY, BIELA i FAJKIS. (Ks. Proboszcz)