OK Intencje mszalne

Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 15 do 22 października 2017 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 października 2017 r.

7.00 -      Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski i wspól­ne lata życia, z prośbą o błog. Boże, zdro­wie i miłość wzajemną dla Danuty i Witolda z okazji 40-tej rocznicy ślubu. (Ks. Proboszcz)

9.00 -      1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o błogosł. Boże, dalszą opiekę i miłość wza­­jemną dla Agnieszki i Grzegorza w I –szą rocznicę ślubu. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ rodziców Józefa i Jadwigę OCHODEK oraz za ++ z rodziny. (Ks. ZAHRAJ)

3) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za odebrane, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błog. Boże dla Ire­ny i Wiktora KONIECZNY z okazji urodzin i 65-tej rocznicy ślubu. (Ks. KIEDOS)

11.00 -      1) ZA PARAFIAN. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Jana ZONTEK od rodziny BŁAHUT. (ks. KIEDOS)

15.00 -      Nabożeństwo różańcowe.

16.00 –     Wieczór Uwielbienia.

Poniedziałek – 16 października 2017 r. /św. Jadwigi Śląskiej/

17.15 -      Nabożeństwo różańcowe za parafię - V Róża Różańcowa.

18.00 –     1) Do Op. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o błog. Boże i szczęśliwy powrót do zdrowia dla córki i jej rodziny. (ks. ZAHRAJ)

2) Za + tatę Ferdynanda w rocznicę śmierci od syna z rodziną. (Ks. Proboszcz)

Wtorek – 17 października 2017 r. /św. Ignacego Antiocheńskiego b-pa i męcz./

8.00 -      1) Do Op. Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i miłość w rodzinie dla Mateusza FROELICH z okazji urodzin. (Ks. Proboszcz)

2) Za + Emilię MADZIA od sąsiadów RAJBA - JUSZKIEWICZ. (ks. ZAHRAJ)

8.45 -      Nabożeństwo różańcowe i nowenna do św. Antoniego.

Środa – 18 października 2017 r. /święto św. Łukasza, ewangelisty/

9.00 - Do Op. Bożej, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i pogodną jesień życia dla seniorów naszej parafii i ofiarodawców tej Mszy św. (Ks. ZAHRAJ)

17.15 -      Nabożeństwo różańcowe.

18.00 -      1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, dziękując Bogu za dar życia, z prośbą  o błog. Boże na dalsze lata, łaskę zdrowia i wszelkie po­trzeb­ne łaski dla chrzestnego Wiktora KONIECZNY z okazji urodzin oraz w int. zgody, szacunku i miłości dla całej rodziny. (Ks. Proboszcz)

2) Za ++ Annę i Emila ZONTEK, ++ rodziców z obojga stron i za + Józefa JANIK. (Ks. KIEDOS).

Czwartek - 19 października 2017 r. /św. Pawła od Krzyża/

17.15 -      Nabożeństwo różańcowe.

18.00 -      1) Za ++ rodziców Ewę i Józefa ŁACIOK, ++ brata Władysława i jego żonę Gertrudę, za + Józefa KLEMENS oraz za ++ z rodziny. (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Boskiej, z podzięk. za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata, Boże błog. dla dzieci, wnucząt i prawnuka. (Ks. KIEDOS)

Piątek - 20 października 2017 r. /św. Jana Kantego, prezbitera/

17.15 -      Nabożeństwo różańcowe i koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 -      1) Za ++ rodziców Stefanię i Adama JANAS, za ++ chrzestnych Joannę i Antoniego HANZEL, za ++ z rodzin: CZECH, MAREK oraz za ++ Ignacego STRACH, Zofię, Elżbietę i Wincentego WOJTOŃ i za + Marię WAWRZUTA. (Ks. ZAHRAJ)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Boskiej i Anioła Stróża, z podzięk. za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę Bożą, zdrowie i błog. Boże dla Julci OLSZOWSKIEJ z ok. 4-tej rocznicy urodzin. (Ks. Proboszcz)

3) Za + Olgę ĆMOK, ++ Janinę i Franciszka ĆMOK oraz za ++ z ich rodzin. (Ks. KIEDOS)

20.00 - W intencji powierzonej Ks. Witoldowi. (Ks. ZAHRAJ)

Sobota - 21 października 2017 r. /bł. Jakuba Strzemię, biskupa/

18.15 -      Nabożeństwo różańcowe.

19.00 -      1) Za + Alojzję SUCHY od sąsiadów: SUCHY Krzysztof, SZYMALA i RUŚ­NIOK (Ks. Proboszcz)

2) Za + Fryderyka RECMAN od Zofii KNYPS z rodziną. (Ks. KIEDOS)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 października 2017 r. DZIEŃ MISYJNY

7.00 -      Za + Rudolfa WANTULOK, ++ synów Tadeusza, Jana i Stanisława, za ++ rodziców Marię i Jerzego DUŁAWA i ich ++ dzieci oraz za ++ z rodziny MĘDREK, WANTULOK i DUŁAWA. (Ks. Proboszcz)

9.00 -      1) Do N.S.P.J. przez wstaw. M. Bożej, i św. Jana Pawła II, z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Dariusza i Zuzanny KARUT z ok. I-szej rocz. ślubu. (Ks. Proboszcz)

2) Do N.S.P.J. Przez wstaw. M. Bożej, z podzięk. za odebrane łaski, zdrowie dary Bożego Miłosierdzia i za przeżyte lata życia, z prośbą o dalszą opiekę Bożą. (Ks. KIEDOS)

11.00 -      1) Do Op. Bożej z podzięk. za dar życia, z prośbą o Boże błog, i żywa wiarę dla Wiktorii, Aleksandry OLSZOWSKIEJ oraz dla jej rodziców i chrzestnych z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu św. (ks. Proboszcz)

2) Do Opatrzności Bożej, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośba o błog . Boże i zdrowie dla taty Jana SUCHY z okazji 70-tych urodzin. (Ks. KIEDOS)

15.00 - Nabożeństwo różańcowe.