Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Bierach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BIERACH

od 19 do 26 maja 2019 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 19 maja 2019 r.

7.00 -     ZA PARAFIAN. (Ks. Pro­boszcz)

9.00 -     1) Za ++ Zofię i Franciszka SOJKA, ++ ich dzieci oraz ++ Emilię i Józefa PY­­KA i + Zofię WOJTOŃ. (Ks. KIEDOS)

2) Za + Helenę PISZCZAŁKA w 19-tą rocz. śmierci, + męża Je­rzego, ++ dziadków z obojga stron i za dusze w czyśćcu cierpiące. (Ks. Proboszcz)

11.00 -    1) Za + Marię GAŃCZARCZYK od pracowników firmy JATEX. (ks. Proboszcz)

2) Za ++ Helenę, Emanuela i Franciszka oraz Marię i Mariana JANKOW­SKICH. (Ks. KIEDOS)

15.00 –    Nabożeństwo majowe. (ks. Proboszcz)

Poniedziałek – 20 maja 2019 r. /św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera/

18.00 -    1) Za + Annę MŁYNARCZYK, ++ z rodziny MŁYNARCZYK, PIECHA, SZY­MALA, BIELECCY i ZAWADA. (Ks. Proboszcz)

2) Do Op. Bożej z prośbą o dalsze błog. Boże dla Patrycji i Tomasza z ok. I rocz. ślubu oraz dla całej rodziny PARZYK i KIECZKA. (Ks. KIEDOS)

18.45 -    Nabożeństwo majowe i różaniec w int. parafii - II Róża Żywego Różańca. (Ks. Proboszcz)

Wtorek – 21 maja 2019 r. /św. Jana Nepomucena, prezb. i męcz./

8.00 - Do Op. Boż. Przez wstaw. Matki Najśw. i św. Marka Ewang. z podzięk. za o­trzy­mane łaski, z prośbą o błog. Boże, dobre zdrowie, miłość wzajemną w mał­żeństwie i rodzinie dla brata Marka FROELICH z okazji urodzin. (Ks. Proboszcz)

8.45 -    Nabożeństwo majowe i nowenna do św. Antoniego.

Środa – 22 maja 2019 r. /św. Rity z Cascii, zakonnicy/

18.00 -    1) Do N.S.P.J., przez wstaw. Matki Bożej, z podzięk. za odebrane łaski, z proś­bą o błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla córek Magdaleny i Mar­celiny z okazji urodzin. (ks. Proboszcz)

2) Za ++ Helenę i Alojzego BADURA, ++ Marię i Józefa TUROŃ, ++ z rodzin: BADURA, JANUSZ, TUROŃ, WIŚNIOWSKI i SOCHA. (Ks. KIEDOS)

18.45 -    Nabożeństwo majowe.

Czwartek - 23 maja 2019 r.

17.30 -    Adoracja i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 -    1) Za ++ dziadków, babcie z rodzin: ZBIEG, SZYMALA, BIAŁOŻYT i FOL­TYN oraz za wszystkich ++ z tych rodzin i za + Ludwika BIEL. (Ks. KIEDOS)

2) Za + mamę Elżbietę MOSKAŁA z okazji Dnia Matki oraz za ++ dziadków Jana i Stefanię SOLICH i ++ Jana i Teresę MOSKAŁA od dzieci. (Ks. Proboszcz)

18.45 -   Nabożeństwo majowe.

Piątek - 24 maja 2019 r. /N.M.P. Wspomożycielki Wiernych/

18.00 -    1) Do N.S.P.J. z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa oraz jedność i miłość w rodzinie. (Ks. Proboszcz)

2) Za + ojca Edwarda SZIMKE od syna Romana z rodziną. (Ks. KIEDOS)

18.45 -    Nabożeństwo majowe.

Sobota - 25 maja 2019 r.

13.00 -    Ślub zwykły: ORAWSKI - GRULICH. (Ks. Proboszcz)

14.30 -    Chrzest: Mateusza, Marka B. (Ks. Proboszcz)

18.00 - 1) Do N.S.P.J. przez wstaw. Maryi Królowej Polski, z podzięk. za otrzymane łas­­ki, z prośbą o zdrowie, błog. Boże i dalszą opiekę dla rodzin: PYKA, PIWOWAR­CZYK i GURYNOWICZ. (Ks. KIEDOS)

2) Do N.S.P.J. przez wstaw. Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, z prośbą o zdro­wie i opiekę Bożą dla wszystkich osób, które ofiarowały swój dar modlitwy oraz każdy gest życzliwości z ich strony od Tadeusza - Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św., z prośbą o dalsze modlitewne wsparcie. (Ks. Proboszcz)

18.45 -    Nabożeństwo majowe.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 26 maja 2019 r.

7.00 -  Za ++ rodziców Elfrydę i Józefa WRZOŁ, za ++ dziadków z obojga stron, + chrzest­nego Karola, ++ Annę i Józefa SOBEL oraz za ++ z rodziny SOCHA i CZYŻ. (Ks. Pro­boszcz)

9.00 -     1) Za + Marka SZYMALA z okazji urodzin i imienin. (Ks. KIEDOS)

2) Za ++ rodziców Helenę i Franciszka BIESOK, ++ Annę i Karola SUCHY oraz za ++ z rodziny BIESOK i SUCHY. (Ks. Proboszcz)

11.00 -    1) ZA PARAFIAN. (ks. Proboszcz)